Co je u nás nového

Pulsácká úniková hra

Je to tady - máme velký PULSÁCKÝ PROBLÉÉÉMMM!!!

V těžkých dobách koronavirové nákazy, která zachvátila celý svět, byly Pulsačky nuceny přesunout se z oblíbených prostor Středisko volného času Opava do virtuálního prostředí a začít trénovat pouze na Zoomu... Jejich oblíbená tělocvična, místo kde dobro a pulsácká láska vždy vítězí, kde nic střeleného nemůže býti dosti střelené a kde vznikají choreografie omračující svět - jejich taneční domov, zůstal osiřen, prázdný a nehlídán. Netrvalo tedy dlouho a celé situace zákeřně využila Aliance ostatních tanečních stylů a tělocvičnu v SVČ přepadla a obsadila. A co víc, zlořádně se zmocnila drahocenného pana Káji, pulsáckého maskota, kterého teď drží ve své moci a nutí ho sledovat jiné nepulsácké tanečnice a choreografie. Je jasné, že pan Kája tuze trpí a jeho plyšový život visí na vlásku.Zachránit jej může jen Pulsačka s odvážným srdcem, jež zároveň pořádně pulsuje Pulsem. Jen ta, která prokáže svou pulsáckou zdatnost a splní 8 zákeřných úkolů aliance, odemkne 8 zámků, kterými je pan Kája připoután a držen v zajetí...

Tak co, jsi to ty??? Dokážeš to??? Zachráníš tělocvičnu, Karla a tím pádem i celý Puls??? 

ENERGIE, VĚŘÍM TI, TFUJ, TFUJ, TFUJ, JO!!! 

Chci hrát!

Otevíráme KURZ STEPU

I v letošním školním roce otevíráme navazující kurz stepu (pro mírně pokročilé), určený dětem od 13 let a dospělým.

Vedoucí: Jana Vondálová
Cena: 500,- Kč/pololetí
Termín: pátek 18.00 - 19.00 hod., sál SVČ Opava, Jaselská 4

Online přihlášení přes SVČ Opava

Přibíráme děti do Pulsíku - přípravky našeho souboru

Hledáme nové členy naší bláznivé pulsácké rodiny!!!
V letošním školním roce přibíráme děti do  PULSÍKU - přípravky našeho souboru, která je určena všem tancechtivých dětem ve věku od 5-7 let. Takže pokud máte kolem sebe někoho, kdo bez tance nedá ani ránu, tak ho přihlašte! S námi už se nudit nebude. Bližší info najdete zde.

Taneční setkání 2019

Fotografie z tradičního koncert našeho souboru k ukončení sezóny, tentokrát mírně oslavujícího naše pulsácké 40. výročí. Koncert proběhl v neděli a pondělí 9. a 10. 6. 2019 ve Slezském divadla Opava a připomenout si jej můžete zde :)

Fotografie z Tanečního setkání 2018

Už máme fotografie z letošní Tanečního setkání, které proběhlo 10. a 11. 6. 2018 ve Slezském divadle v Opavě!!! Všechny fotky si můžete prohlédnout a atmosféru našeho koncertu připomenout zde :)